fbpx
Zadzwoń do nas!
530 535 581

Cennik

IMPREZA INTEGRACYJNA
I FIRMOWA

Pomagamy w organizacji imprez integracyjnych, eventów, happeningów.
Cenny ustalane są indywidualnie w zależności od dnia tygodnia, godziny oraz ilości osób. Skontaktuj się z nami, a czas spędzony w LaserCity będzie niezapomniany.

zarezerwuj

URODZINY
I INNE IMPREZY DLA DZIECI

Pragniesz zorganizować Dziecku wyjątkowe przyjęcie urodzinowe? Przyjdź do nas a sprawimy, że to będzie niezapomniana IMPREZA! Przy liczbie graczy powyżej 10 osób Solenizant zagra u nas ZA DARMO! Zapewniamy stoliki, krzesła, kubki, talerze, miski, zaplecze socjalne oraz wykwalifikowany personel!

zarezerwuj

WIECZÓR
PANIEŃSKI I KAWALERSKI

Zastanawiasz się jak niezapomnianie spędzić ten „ostatni wieczór wolności”? Wyposażony w broń laserową wcielisz się w swojego bohatera gier komputerowych! Jest to alternatywa dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Gdybyś chciał odpocząć zapraszamy do naszego Escape Roomu.

zarezerwuj

Karty Stałych Klientów oraz Vouchery

Każy uczestnik naszej zabawy będzie mógł założyć Kartę Stałego Klienta. Upoważni go to do bonusów oraz pozwoli śledzić wyniki swoich gier online. Wszystkie osoby które są w posiadaniu naszych voucherów, mogą sprawdzić ich status, datę ważności oraz wartość klikając w link – vouchery

 

 

logos

Facebook