fbpx
Zadzwoń do nas!
530 535 581

Organizacja imprez Lublin

ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN – 530-535-581

  1. Organizacja imprez Lublin zajmuje się LaserCity Laserowe Miasto Rozrywki!
  2. Twoja impreza musi być niezapomniana. LaserCity Laserowe Miasto Rozrywki organizacja imprez Lublin!
  3. Niezapomnianą imprezę zapewni LaserCity! Laserowe Miasto Rozrywki organizacja imprez Lublin!
  4. Jeśli szukasz pomysłu na świetną imprezę w Lublinie  to świetnie trafiłeś! LaserCity zajmuje się organizacja imprez Lublin.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom pragniemy zaproponować Państwu organizacja imprez Lublin w LaserCity. Nie ma lepszego sposobu na budowanie relacji w gronie przyjaciół niż zdrowa rywalizacja!

LaserCity to świetny pomysł na integrację, który sprawdzi się bez względu na pogodę czy porę dnia. Zapewniamy niesamowite wrażenia, silne emocje, wspaniałą zabawę i wysoki poziom adrenaliny. Jeśli chcecie, żeby organizacja imprez Lublin była niezapomniana to właśnie znaleźliście odpowiednie miejsce do tego! Laserowe Miasto Rozrywki jest idealnym miejscem, które zajmuje się organizacja imprez Lublin.

Jeśli marzyliście kiedyś, by wirtualny świat gry komputerowej stał się realistyczny lub chcielibyście poczuć emocje swoich fantastycznych bohaterów w prawdziwym świecie to jest to możliwe! W LaserCity możecie stawić czoła prawdziwemu przeciwnikowi. Wasze doświadczenie i refleks zadecydują, który z was będzie miał nad drugim przewagę.

LaserCity to pierwsze na Lubelszczyźnie Laserowe Centrum Rozrywki. Jest to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. LaserCity oferuje rozgrywki w laserowy paintball, który jest alternatywą dla normalnego paintballu tyle, że bez siniaków i zabrudzeń po farbie. Jest także gwarancją na wiele niezapomnianych chwil podczas organizacja imprez Lublin. Uczestnicy przenoszą się w świat wirtualnej gry, która rozgrywa się na żywo. Wyposażeni w broń laserową uczestnicy wcielają się w swojego bohatera gier komputerowych. Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej arenie tworzącej system labiryntów,  gdzie zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód i adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój niczym z gier komputerowych potęguje oświetlenie (lampy UV, koguty, ledy), których unikalny charakter podkreśla unoszący się dym a całość dopełnia odpowiednia muzyka. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, dlatego też w rozgrywkach laserowego paintball’u  mogą brać udział zarówno dzieci jak i dorośli. LaserCity to nie tylko zabawa. Jest to zdrowa rywalizacja, która pozwoli na większe zintegrowanie uczestników oraz pozwoli na naukę pracy w grupie. To idealny pomysł dla grup na spędzanie wspólnie wolnego czasu z dala od komputerów i kradnącej czas elektroniki oraz doskonałe spędzenie czasu podczas organizacja imprez Lublin. Uczestnicy w szczególny sposób przeżywają wspaniałe emocje związane z rywalizacją i wygrywaniem. Co najważniejsze jest to zachęta na kolejne rozgrywki w laserowy paintball, które nigdy nie będą takie same. Wzbudzą kolejne wspaniałe wrażenia będące emocjonującym wspomnieniem na całe życie.

 

ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN – 530-535-581

Jeśli zastanawiasz się jak wspaniale organizacja imprez Lublin nie czekaj! LaserCity jest gwarancją na wiele niezapomnianych chwil szczególnie podczas organizacja imprez Lublin.

Organizacja imprez Lublin odbywa się w specjalnie przygotowanych na te okazje salach, gdzie klimat super-bohaterów wzmaga się wraz z kolejną rozgrywką w laserowy paintball. Impreza trwa trzy godziny. W czasie przerw między grami uczestnicy mogą odpocząć w specjalnie zarezerwowanej na tą okazję sali przy muzyce oraz zjeść i ugasić pragnienie po emocjonujących rozgrywkach w laserowy paintball.  W trakcie organizacja imprez Lublin uczestnicy przeżywają niezapomniane chwile, które będą wspominane przez długie lata.

Podczas organizacja imprez Lublin można wybrać ofertę z dwoma grami w laserowy paintball bądź trzema. W czasie imprezy odbywa się jedno szkolenie omawiające obsługę broni, podstawowe zasady gry oraz zasady bezpieczeństwa, do których każdy uczestnik musi się dostosować dbając podczas gry o swoje bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo pozostałych uczestników. Każda rozgrywka w laserowy paintball trwa dwadzieścia minut. W czasie gry każdy uczestnik organizacja imprez Lublin będzie miał okazję poczuć prawdziwe emocje i adrenalinę, którą znał jedynie sprzed telewizora i ekranu komputera. Zarówno panowie jak i panie oraz dzieci będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami oraz ukrytymi talentami strzeleckimi. Osoba, która zestrzeli najwięcej razy swojego przeciwnika lub przeciwników wygrywa. Nie zapominajmy, że uczestnicy muszą dbać również o to by sami zostali jak najmniej razy zabici. W końcowych wynikach ważna jest również celność, która jest podawana w procentach. Osoba, która oddała najwięcej celnych strzałów do przeciwników będzie mogła pochwalić się na tle uczestników swoimi umiejętnościami w celności. Jest to zdrowa rywalizacja, która jest świetnym pomysłem na integrację całej grupy.

ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN – 530-535-581

Podczas organizacja imprez Lublin uczestnicy mogą również skorzystać z propozycji urozmaicenia swojej imprezy. Propozycją jest Escape Room czyli pokój zagadek. Podczas zabawy uczestnicy organizacja imprez Lublin dadzą wycisk swoim szarym komórkom rozwiązując szereg zagadek, aby opuścić pokój w 45 min. W każdym z pokoi ukryty jest klucz do drzwi. Uczestnicy mają za zadanie rozwiązać różne zagadki, które pozwolą na znalezienie tego klucza. Należy pamiętać, że każdy przedmiot może być zagadką, a znalezienie rozwiązania do jednej z zagadek prowadzi do drugiej. Podczas gry można kontaktować się z pracownikiem, który może dać małe podpowiedzi i pomóc w rozwiązaniu zagadki. Wygranymi są ci, którym uda się wydostać z pokoju w ciągu 45 minut rozwiązując wszystkie zagadki. Ta zabawa podczas organizacja imprez Lublin również wzbudzi wspaniałe emocje, które będą mile wspominane podczas wspólnych spotkań.

Organizacja imprez Lublin w LaserCity jest strzałem w dziesiątkę. Jest to najlepsze miejsce na organizacja imprez Lublin, która będzie wspominana przez długie lata. Ci, którzy wciąż będą głodni wspaniałych emocji LaserCity zaprasza na rozgrywki w laserowy paintball poza organizacja imprez Lublin. Na każdego czekają wspaniałe promocje. Nie zapominajmy, że organizacja imprez Lublin jest w promocyjnej cenie.

Jeśli szukacie pomysłu na organizacja imprez Lublin to świetnie trafiliście. LaserCity gwarantuje wspaniałą zabawę dla wszystkich niezależnie od wieku i zainteresowań. W sprawie organizacja imprez Lublin najlepiej skontaktować się telefonicznie pod numerem: 530 535 581 lub mailowo biuro@lasercity.pl. Zapraszamy również chętne osoby do odwiedzenia naszej siedziby w Lublinie przy ulicy Bursaki 6D.

 

ORGANIZACJA IMPREZ LUBLIN – 530-535-581

 

Facebook